S.S.S."

S.S.S."


S1) Affilli Online Kazanç Eğitimi nedir?
C1) Affilli Online Para Kazanma Eğitimi,bir affiliate marketing eğitim serisidir. .Kısaca sizlere temel olarak satış ortaklığı ile nasıl para kazanılacağını öğretmektedir.Sistemi basit bir örnek ile anlatmaya çalışalım;
Mesela siz online bir ingilizce kursu almak istiyorsunuz. Bende böyle bir kurs hizmeti veren sistemin satış ortaklığını yapıyorum ve %50 komisyon alıyorum.
Satış ortağı olarak senin benim satış linkimi reklam,e-mail vb. yollarla görmeni sağlıyorum. Sonuçta sende bir tık ile sisteme girip kursu beğenip alıyorsun. Son olarak 100 TL kursa verdin ve bu arada bende satış ortağı olduğum için ve sende benim satış linkimle aldığın için ben 50 TL kazanmış oldum.

S2) Ödemelerimi nasıl alacağım?
C2) Seçtiğin sisteme göre çek, hesaba havale, PayPal veya Payoneer sistemleri ile ödemenizi alırsınız. Ödeme alma hakkında gerekli bilgilendirme Affilli Eğitim Seti içerisinde ayrıca e-kitap şeklinde verilmektedir.

S3) Çek istedim ama gelmedi ne olacak şimdi?
C3) Çek olayı anlattığım firmalarda sadece Clickbank için önemliydi. Artık Clickbank için Payoneer kullanmak mümkün. Ola ki çekiniz gelmedi bu durumda bir daha istersiniz.Çek sizin adınıza olduğu için asla kaybolma gibi bir durum söz konusu değildir.Çekinizi Garanti,Citibank ve Ziraat bankaları başta olmak üzere istediğiniz bankada bozdurabilirsiniz. Ama size önerimiz Garanti Bankası olacaktır.Neden derseniz zaman açısın hızlıdır.

S4) Yaşım 18'den küçük bende yapabilir miyim?
C4) Bu iş için yaş sınırı yoktur. Ancak ödemeler için aile bireylerinden birinin adını kullanabilirsiniz. Aksi durumda bankada sorun çıkabilir.

S5) Masrafım ne olur?
C5) Aslında masraf değil yatırım demek daha doğru olacak. Başlangıç için Affilli Eğitim Setini Almanız yeterli olacak. Eğitim setinde ücretli veya ücretsiz tüm yöntemleri göreceksiniz. Bu yöntemlerin arasında Blogger ve Wordpress tabanlı site kurma, SEO uyumlu içerik yazma vb. gibi yöntemler yer almaktadır.

S6) Ne satacağım?
C6) Affilli Online Kazanç Rehberi'nde anlatıldığı gibi satış ortaklığı havuz sistemlerine üye olarak belirlediğiniz ürünleri veya hizmetlerin satışına aracılık yapacaksınız. Ayrıca diğer online para kazanma yöntemleri de Affilli Online Kazanç Eğitim Seti'nde yer almaktadır. Bu yöntemleri ayrıca bende denediğim için kazanmama ihtimalinizin olmadığını bilmenizi isterim.

S7) Kitabı alınca sizinle işim bitiyor mu?
C7) Tabi ki hayır. Rehberiniz elinize ulaştığında size düşen okuyup uygulamak takıldığınız yerde de bize sormak. Rehberin içinde bulunan iletişim bilgisi ile bizi ulaşabilirsiniz. 24 saat içinde size yardımcı olacağız. Bu aşamada ilk olarak sıkça sorulan sorular e-kitabına göz atın. Sorunuzun cevabı yok ise iletişime geçin.

S8) Yabancı dil gerekli mi?
C8) Aslında bilinse sizin karınıza ama az çok google translate işinizi görür. Ama ben uğraşamam derseniz yerli sistemleri kullanırsınız. Özellikle son yıllarda yerli satış ortaklığı firmaları oldukça iyi kazandırıyor. Ödeme kanıtlarında da görebilirsiniz.

S9) Bu bilgileri neden size satışa sunuyorum? Neden ücretli?
C9) Cevap basit aslında, kazancım sadece bu eğitim serisinden değil, bu eğitim serisi ile belli bir güvenilir kitleye ulaşıp tasarlanan projelerime sağlam bir müşteri kitlesi oluşturmayı planladığım için bu bilgileri size sunuyorum. Ücretli olmasına gelirsek, tabi ki bu eğitim serisini hazırlarken bir emek bir zaman harcaması yapılıyor. Ayrıca satış sonrası hizmette veriliyor. Bunlar bedava olan şeyler değil bu nedenle bu eğitim serisi cüzi bir ücret karşılığı satılmakta.

S10) Şirket kurmama gerek var mı?
C10) Şirket kurmanıza gerek yok. Vergilendirme konusunu ise satış ortaklığı için çalıştığınız havuz sistemi takip etmektedir. Size ödeme yapılmadan önce vergiler hesaplanır ve size ödeme yapılır.

S11) Bu iş yasal mı?
C11) Bu iş yasaldır. Yapılan tüm satışlardan verginizi verirsiniz.

S12) Referans olarak gösterebileceğiniz site veya blog var mı? 
C12) Satış ortaklığı için yaptığım ücretli veya ücretsiz birçok site ve blog mevcuttur. Bunlardan biri tek ürün bazlı webterapi.net veya fatcontrols.blogspot.com gösterilebilir. Oldukça iyi geri dönüşüm sağlıyorlar. Bunun dışında ise en çok kazandığım affiliate sistemi odaklı bloğum ise isinburada.com'dur. Bu dışında daha fazla referans isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

İnternette buna benzer eğitimleri 1500 TL ile 4500 TL arasında verildiğini görebilirsiniz. 299 TL'yi Affilli Online Para Kazanma Eğitim Serisin'e veriyorsunuz sürekli bir kazanç sistemine giriş yapıyorsunuz taktir sizin....

Hemen Kursa Sahip Ol!


  299 TL
(Tek seferlik ödeme)
Ömür boyu kazanç
KURSA SAHİP OL!
     
Aklına takılan soruları bize mail yoluyla sorabilirsin: ozgurcekazanc (at) yandex.com

https://www.onlineparakazanma.net/p/kullanc-politikas.html https://www.onlineparakazanma.net/p/odeme.html
Affilli Kazaçlari | Nette Para | Para kazan | Online para kazan | Ek gelir | Network Marketing | Online ticaret | Sanal ticaret | Clickbank | MyOrtak | Plimus Click Merkez |

FIRSAT İÇERİKLER LİSTESİNE ŞİMDİ ABONE OL!