Kullanıcı Politikası"

https://www.onlineparakazanma.net/p/sss_26.html  https://www.onlineparakazanma.net/p/sss_26.html  https://www.onlineparakazanma.net/p/iletisim_26.html
AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-KİTABINI SATIN ALAN VE BU SİTEYİ ZİYARET EDEN BÜTÜN KULLANICILAR AŞAĞIDAKİ YAYIN POLİTİKALARINI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR.
AFFİLLİ ONLİNE PARA KAZANMA EĞİTİM SERİSİ 
Yayın Politikası
1-Bu kitap Google Adwords, Clickbank, Ebay, Odakli Pazar, Xticaret vb. E-ticaret sistemlerinin kullanım eğitimini vermektedir. Bahsi geçen sitelerle herhangi bir ortaklığı yoktur.
2-Bu sitenin eğitimi verilen ve sitede bahsi geçen amblemleri görüntülenen firmalarla ortaklığı bulunmamaktadır.
3-Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı güdülmemektedir.
4-Bu site ve satışı yapılan AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabı “Kısa yoldan zengin olma” vaatleri sunmamaktadır. İnternet üzerinden Google Adwords, Clickbank, eBay siteleri,ücretsiz reklam yöntemlerini kullanılarak, çalışılarak nasıl para kazanıldığını anlatır.
5-Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.
6-Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.
7-Eğitimi verilen konularla alakalı doğabilecek sorunlar AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabı ve https://www.onlineparakazanma.net sitesinin sorumluluğunda değildir.
8-Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz.
9-AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ  E-Kitabı ücretsiz başka site veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal işlem uygulanır.
10-Bu sitede veya AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabında anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye çalışmadan para kazanma vaadi vermemektedir.
11-Bu sitede ve AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabında disariya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.
12-Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli,metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.
13-Bu site ve site aracılığıyla satılan AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ  E-Kitabı yerel ve uluslararası telif haklarına saygılıdır.

14-Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.
15-AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabı 69 TL (Türk Lirası) karşılığında Sabancı Holding'e bağlı Inovent firmasının ortaklığının bulunduğu Shopier Ödeme Sistemi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti vergi kanunlarına tabidir ve vergisini öder.
16-Bu site ve AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabı herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.
17-Bu site aracılığıyla satılan AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabı’nı alanların bilgileri üçüncü sahışlarla paylaşılmaz.
18-Bu siteyi ziyaret eden ve AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabını alan kişilerin Yayın ve Gizlilik Politikasını okuduğu varsayılır.
19-AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ para iade garantisi vermektedir ve bu garanti bir hafta içerisinde e-kitapları okuyup uygulayıp kazanamadığınız taktirde geçerlidir. Geri iade için vergi kesintisi sizin tarafınıza yansıtılacaktır.
20-AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-Kitabı basılı bir yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir. 
21-AFFİLLİ ONLİNE KAZANÇLARI EĞİTİM SERİSİ E-kitabı desteği sadece online yapılmaktadır. Telefon vb. iletişim araçları ile müşterilerimize destek verilmemektedir.